Mé neoblíbené blogové kratochvíle

05. 05. 2009 | † 01. 08. 2009 | kód autora: dRk

Ano, ano, já vím, jsem tady teprve chvíli a už mám tu drzost něco kritizovat. Ale co naděláte, mě už holt nikdo a nic nezmění. Jsem člověk a mám právo se vyjádřit. Zvláště k tématu, o kterém toho už docela dost vím, neboť věřte nevěřte, tohle není můj první blog.

Těmi neoblíbenými kratochvílemi jsem měla na mysli:

  1. Bleskovky - to si autor nějakého blogu vymyslí pár stupidních otázek, a pak leze na blogy lidí, které většinou ani nezná, a chce po nich, aby mu na ně odpověděli do komentářů u jeho článku.
  2. SONB (= soutěž o nejlepší blog) - v takovém případě vás buď někdo požádá, abyste se přihlásili do soutěže nebo abyste pro něj hlasovali (přirozeně ten druhý případ je ulítlejší).
  3. SB(=spřátelené blogy) - nemám nic proti žádostem o spřátelení, ale když vás o to někdo jen tak požádá? A vlastně vás ani nezná? A už vůbec neví, o čem ten váš blog vlastně je? Tak k čemu by pak takové "spřátelko" vlastně bylo?

 

Všechny tyto aktivity blogerů mají za cíl hlavně přilákat co nejvíce návštěvníků. Je jim jedno, jak debilní formou to vlastně dělají, hlavně že mají velkou návštěvnost. Lezou na blogy lidí, od kterých nikdy nic nečetli, a rvou jim svou reklamu do komentářů, od kterých by autor blogu měl právo požadovat, aby se týkaly tématu, o kterém psal.  (Od čeho tu jsou návštěvní knihy, vážení?)

Bylo by fajn, kdyby si tito lidé dali blogový svět dohromady s tím opravdovým. No řekněte, jak byste o někom mohli prohlašovat, že je to váš kamarád, když ho ani neznáte a on nezná vás? Ne, takhle přátelství opravdu nefunguje.

A pokud jim jde jen o zvýšení návštěvnosti, proč tomu nevěnují trošku více času? Psali zajímavé články a četli a komentovali články jiných... Věřte, že takto si spíš uděláte přátele a zvýšíte si návštěvnost, protože takto si můžete zajistit, že k vám ten člověk bude chodit pravidelněji místo toho, aby jednou přišel, na něco vám odpověděl a už se třeba neukázal a vy byste mohli zase hledat další oběti...

Trošku myslete lidi a dejte do těch vztahů s blogerama i trošku vlastního srdce :-)

 


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky zivotni-styl

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.